Hakkımızda | Anker

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

2011 yılında Silikon Vadisi’nde kurulduğundan beri müşteri odaklı ürünler geliştiren Anker Innovations, başta şarj teknolojisi, kulaklık, hoparlör ve akıllı telefon aksesuarları ile Amerika, Avrupa, Asya, Orta Doğu gibi birçok pazarda lider konumdadır. Bunun yanında akıllı yaşam teknolojilerine yönelik inovatif ürünler de geliştirmektedir. Akıllı tartı, robot süpürge, mobil projeksiyon cihazları gibi ürünleriyle de tüm dünyada ve Türkiye’de büyük ilgi görmektedir. Anker genç bir şirket olmasına rağmen başarısının ardında 1478’den fazla global teknoloji patent portföyü oluşturması ve yarıdan fazlası AR-GE mühendisi olan 3000’den fazla çalışanı olmasıdır. Ayrıca, inovasyonun merkezinde teknolojinin yanı sıra tüketicinin sesinin de yer almasıdır. Temel amaç; inovasyon entegre edilen ürünleri, erişilebilir fiyat aralıklarında tüketicilere sunmaktır. Global verilere göre amazonda 4,8 lik müşteri memnuniyetine ve 55+ milyon kullanıcıya sahip Anker için müşterilerinin geri dönüşleri ve memnuniyetleri sürdürülebilirlik açısından oldukça kıymetlidir. Anker merkez ofiste sadece müşteri geri bildirimleri üzerinde Ar-Ge ekipleriyle koordineli çalışan  bir ekibe sahiptir. Şu belirtilmelidir ki Anker geleneksel bir aksesuar markası değildir, lider teknolojiler üretmektedir.

Anker, Türkiye pazarına 2018 yılı başında girdi. Şirketin global stratejilerine uygun olarak ilk etapta e-ticaret platformlarına ve perakende zincirlerine yoğunlaşan bir rota izlendi. Bugün bakıldığında Türkiye’de 750’den fazla mağazada ürünlerini müşterileriyle  buluşturmaktadır.

Ürün kategorilerine değinmek gerekirse; Anker Innovations, toplamda 5 kategori markasıyla tüketicilerin farklı ihtiyaçlarına yanıt veriyor. Eufy kategori markası ile ev yaşamında konfora yönelik teknolojiler geliştiren Anker, projeksiyon sistemlerinin bir sonraki nesli olacak Nebula kategori markasında, hem ev içi eğlence hem de ofislerde dijital dönüşüm için olmazsa olmaz ürünler yer alıyor. Soundcore kategori markası ile kaliteli bir ses deneyimini rekabetçi bir fiyat performansı ile sunan kablosuz ses teknolojileri de geliştiren Anker, özellikle şarj teknolojileri ve akıllı yaşam aksesuarlarında yaptığı inovasyonlarla dünyada lider konumda bulunuyor.

 

Pazar,Pazartesi,Salı,Çarşamba,Perşembe,Cuma,Cumartesi
Ocak,Şubat,Mart,Nisan,Mayıs,Haziran,Temmuz,Ağustos,Eylül,Ekim,Kasım,Aralık
Stoklar azalıyor. En fazla [max] adet ürün mevcut.
Alışveriş sepeti

Sepetiniz boş.

Alışverişe Devam Et

Başka bir not ekle Sipariş Notunu Düzenle
Hediye Çeki Ekle

Hediye Çeki Ekle

Kampanya kodu ödeme adımında uygulanacaktır.

Türkçe

Dil Seçin